PL | EN
Używamy plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich używanie.
STRONA GŁÓWNA
Znajdujesz się: Strona główna Kontakt Dział sprzedaży
Kontakt

Dział sprzedaży

JAKOŚĆ POD KONTROLĄ
JAKOŚĆ POD KONTROLĄ
Analizujemy Wasze opinie
W 2016 roku 97% klientów było zadowolonych z naszej obsługi, a 88% zostało z nami na kolejny rok.
Ikaria obchodzi jubileusz 15-lecia założenia firmy
Ikaria obchodzi jubileusz 15-lecia założenia firmy
Świętujemy urodziny!
Przez 15 lat zdobyliśmy doświadczenie i unikalną wiedzę ekspercką, stając się tym samym liderem branży.
Nowa strona produktowa Fortinet
Nowa strona produktowa Fortinet
Pragniemy poinformować, że ruszyła nasza nowa strona internetowa www.fortigate.pl
Najlepsze dowcipy IT 2014
Najlepsze dowcipy IT 2014
Konkurs 10 parówek rozstrzygnięty
Zobacz, który dowcip wygrał konkurs i kto zgarnął Sony PlayStation®4 + dodatkowy kontroler DualShock®4.
CHRONIMY KLIENTÓW BANKU PEKAO S.A.
CHRONIMY KLIENTÓW BANKU PEKAO S.A.
Specjalna oferta dla klientów banku
Ikaria dostarcza ochronę dla 210000 klientów banku PEKAO S.A.
IKARIA POMAGA
IKARIA POMAGA
Dlatego, że silni powinni pomagać słabszym
Pomagamy potrzebującym. Od 2010 roku współpracujemy z organizacją Habitat for Humanity.
IKARIA i TEDx
IKARIA i TEDx
Wspieramy łódzką edycję
Ikaria była oficjalnym sponsorem łódzkiej edycji konferencji TEDx.
LEPIEJ SIĘ ZABEZPIECZ
LEPIEJ SIĘ ZABEZPIECZ
Chronimy również Twój komputer domowy
Zapraszamy do największego sklepu z antywirusami w Internecie!

Piotr
Trepka

Ekspert
ds. Bezpieczeństwa IT

tel. 42 680 82 33
p.trepka@ikaria.pl

Piotr
Wysocki

Specjalista
ds. Bezpieczeństwa IT

tel. 42 613 60 43
p.wysocki@ikaria.pl

Marta
Gładyś

Specjalista
ds. Obsługi Klienta

tel. 42 613 60 49
m.gladys@ikaria.pl

Wioletta
Rembek

Specjalista
ds. Bezpieczeństwa IT

tel. 42 680 82 37
w.rembek@ikaria.pl

Przemysław
Widomski

Specjalista
ds. Bezpieczeństwa IT

tel. 42 680 82 16
p.widomski@ikaria.pl

Łukasz
Gil

Specjalista
ds. Bezpieczeństwa IT

tel. 42 680 82 35
l.gil@ikaria.pl

Mateusz
Supernat

Specjalista
ds. Bezpieczeństwa IT

tel. 42 613 60 42
m.supernat@ikaria.pl

Konrad
Olejniczak

Doradca
Klienta Biznesowego

tel. 42 613 60 48
k.olejniczak@ikaria.pl

Tomasz
Białasiński

Specjalista
ds. Bezpieczeństwa IT

tel. 42 680 82 32
t.bialasinski@ikaria.pl

Oskar
Wojciechowski

Doradca
Klienta Biznesowego

tel. 42 680 82 29
o.wojciechowski@ikaria.pl

Oprogramowanie:

Hardware:

Usługi:

Klienci:

Wsparcie:

Kariera:

Kontakt:

Inne:

Facebook Ikaria Ankieta