PL | EN
Używamy plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich używanie.
STRONA GŁÓWNA
Znajdujesz się:Strona głównaKarieraOpinie pracowników
Kariera

Opinie pracowników

Najlepsze dowcipy IT 2014
Najlepsze dowcipy IT 2014
Konkurs 10 parówek rozstrzygnięty
Zobacz, który dowcip wygrał konkurs i kto zgarnął Sony PlayStation®4 + dodatkowy kontroler DualShock®4.
Nagroda ESET
Nagroda ESET
Ikaria Tytanem Sprzedaży ESET 2013
Szósty rok z rzędu Ikaria zdobywa ten tytuł i nagrodę. Tytan Sprzedaży ESET jest przyznawany 10 najlepszym firmom w Polsce.
GOLD Partner
GOLD Partner
Złote wyróżnienie Acronis dla Ikarii
Jesteśmy dumni ze współpracy z Acronisem i z naszego kolejnego już złotego statusu partnerskiego.
JAKOŚĆ POD KONTROLĄ
JAKOŚĆ POD KONTROLĄ
Analizujemy Wasze opinie
W 2013 roku 96% klientów było zadowolonych z naszej obsługi, a 84% zostało z nami na kolejny rok.
CHRONIMY KLIENTÓW BANKU PEKAO S.A.
CHRONIMY KLIENTÓW BANKU PEKAO S.A.
Specjalna oferta dla klientów banku
Ikaria dostarcza ochronę dla 210000 klientów banku PEKAO S.A.
IKARIA POMAGA
IKARIA POMAGA
Dlatego, że silni powinni pomagać słabszym
Pomagamy potrzebującym. Od 2010 roku współpracujemy z organizacją Habitat for Humanity.
IKARIA i TEDx
IKARIA i TEDx
Wspieramy łódzką edycję
Ikaria była oficjalnym sponsorem łódzkiej edycji konferencji TEDx.
LEPIEJ SIĘ ZABEZPIECZ
LEPIEJ SIĘ ZABEZPIECZ
Chronimy również Twój komputer domowy
Zapraszamy do największego sklepu z antywirusami w Internecie!

Bartek

Starszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT, od 4 lat w Ikarii

Do Ikarii przyszedłem jeszcze na studiach nie mając doświadczenia w branży IT - wcześniej od zawsze byłem w jakiś sposób związany ze sprzedażą (pracowałem jako kelner, barman i sprzedawca w sklepie), ale dopiero tu nauczyłem się handlu B2B.

IKARIA nauczyła mnie nie tylko jak pracować z klientami instytucjonalnymi i korporacyjnymi, ale zdobyłem również wiedzę na tematy techniczne - podstawy budowy sieci, działania takich mechanizmów jak tunele VPN, poczta elektroniczna i inne. Praca nie należy do łatwych i należy nastawić się, że realne efekty przyniesie dopiero po kilku miesiącach. Należy ją traktować jako długoterminową inwestycję. Ale inwestycję wartościową.

W Ikarii cenię sobie przede wszystkim ludzi - zarówno zespół handlowy, dział techniczny i biuro obsługi klienta, ale także kadrę zarządzającą, która już nie raz udowodniła, że wystarczy grać fair w otwarte karty, a będziemy w stanie porozumieć się na każdej płaszczyźnie i uzyskać pomoc nie tylko w obszarze firmy, ale także w sprawach osobistych. Jeżeli oczekujesz, że nie dając nic od siebie będziesz od razu zarabiał duże pieniądze - nie zgłaszaj się na rekrutację. Ale jeżeli chcesz związać się z tą firmą na dłużej i wierzysz, że to co czytasz to wypowiedź realnego pracownika, a nie marketingowy slogan, to zgłoś się. Polecam.

LUDZIE
W Ikarii cenię sobie przede wszystkim ludzi.

KREATYWNOŚĆ
Ikaria pozwala rozwinąć umiejętności kreatywnego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji.

Piotrek

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT, od 2 lat w Ikarii

Ikaria to miejsce, które mógłbym polecić każdemu, kto posiada w sobie wolę walki i chęć realizacji wyznaczonego celu.

To, co najbardziej wyróżnia firmę to zespół młodych i ambitnych pracowników, którzy tworzą prawdopodobnie najlepszy Dział Handlowy w Polsce. Ikaria nie zna granic, nasi klienci tworzą ogólnopolską sieć sprzedaży. Do Ikarii przeszedłem z działu marketingu w jednej z największych ogólnopolskich instytucji. Bardzo przeszkadzał mi tam system korporacyjnego podejścia, codzienny stres i walka z wiatrakami, ciśnienie i parcie na wynik za wszelką cenę . Zero miejsca na kreatywność i rozwój, nie mówiąc już o docenieniu wartości pracownika. Ikaria pozwala rozwinąć umiejętności kreatywnego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji.

Adam

Ekspert ds. Bezpieczeństwa IT, 4 lata w Ikarii

Nauczyłem się tu realnie wszystkiego: warsztatu handlowca, odpowiedzialności, samodzielności, konsekwencji, CRM, obsługi przetargów, prezentacji u klienta i wiele więcej. To po prostu szkoła życia.

Cenię tu sobie samodzielność. To ja decyduje co robię i odpowiadam sam za siebie, to ode mnie zależy ile zarobię. Pracuje się tu jak we własnej firmie i samemu buduje własną piaskownicę, na której można naprawdę dużo zarobić, tylko trzeba wiedzieć, czego się chce. Ikaria daje realną wolność działań, jeżeli ma się pomysły. Szeroki portfel produktów nie ogranicza działań, a nawet jak czegoś nie mamy, to jak ktoś podziała to już mamy. Ikaria jest jedyną taką firmą w regionie.

NIEZALEŻNOŚĆ
Pracuje się tu jak we własnej firmie i samemu buduje własną piaskownicę, na której można naprawdę dużo zarobić.

SZACUNEK
W Ikarii szanuje się stały i normowany czas pracy. Nie ma nadgodzin, pracy w weekendy.

Marek

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

Do Ikarii trafiłem po przeprowadzce z innego miasta w Polsce. Od pierwszego dnia zostałem obdarzony zaufaniem i dużym wsparciem, zainwestowano we mnie bardzo wiele, abym mógł szybko zapoznać się z nową branżą (wcześniej zajmowałem się handlem w zupełnie innej branży). Pakiet przebytych szkoleń dał mi wiedzę, która w bardzo szybkim czasie znalazła przełożenie na zyski.

W Ikarii szanuje się stały i normowany czas pracy. Nie ma nadgodzin, pracy w weekendy i po wyznaczonych godzinach w domu. Dzięki temu mamy jeszcze czas dla siebie, na rozwój swoich pasji i zainteresowań, które firma w wielu przypadkach wspiera. Ikaria przez cały czas zapewnia mi też liczne szkolenia i dba, by mój zakres wiedzy był poszerzany.

Cieszę się, że mogę być częścią firmy, która nie tylko jest liderem na rynku, ale też dba o swoich pracowników. Tu ma się szansę zostać ekspertem i zdobyć wiedzę przydatną nie tylko w pracy, ale również w życiu prywatnym. Ikaria jest nowoczesną firmą wykorzystującą innowacyjne metody sprzedażowe. Atmosfera w pracy jest bardzo fajna, co przekłada się na kontakty z klientami. Jestem dumny, że mogę pracować w tak dobrej firmie.

Jakub

Ekspert ds. Bezpieczeństwa IT, w Ikarii od 5 lat

Co jest dla mnie najważniejsze? Że firma stwarza elastyczne warunki pracy dla osób ceniących wyzwania, a miły i młody zespół współpracowników dodatkowo motywuje do skuteczniejszego działania. Ikaria dba o wysoki poziom kompetencji swoich pracowników - szkolenia handlowe oraz produktowe przeprowadzane są regularnie. Wynagrodzenie handlowca uzależnione jest od realizacji planów sprzedażowych, co szczególnie wpływa na motywację. Plany handlowe są układane realnie i dopasowywane do indywidualnych możliwości.

MOTYWACJA
Firma stwarza elastyczne warunki pracy (...) a miły i młody zespół współpracowników dodatkowo motywuje.

SZKOLENIA
Możliwość kształcenia się i pogłębiania swojej wiedzy.

Magda

Kierownik Biura Obsługi Klienta, w Ikarii od ponad 3 lat.

Cenię tu przede wszystkim szkolenia. Zarówno handlowe jak i indywidualnie dedykowane poszczególnym osobom na konkretnych stanowiskach w firmie. To mi dało możliwość kształcenia się i pogłębiania swojej wiedzy.

W firmie pracuje młody i kreatywny zespół. A żaden pomysł, uwaga, sugestia nie pozostają niezauważone. Razem wszyscy budujemy markę.

Katarzyna

Starszy Doradca Klienta Biznesowego

Informatyka jest moją pasją, dlatego zainteresowała mnie oferta Ikarii. Nie bałam się nauki ani wyzwań, bo kiedy robi się to, co się lubi to apetyt na wiedzę jest ogromny. Klienci, którymi się opiekuję potrafią docenić mój profesjonalizm co daje mi dużo satysfakcji. W Ikarii podoba mi się wesoła atmosfera oparta na wzajemnym wsparciu i to, że przełożeni doceniają moją inicjatywę.

SATYSFAKCJA
Klienci, którymi się opiekuję potrafią docenić mój profesjonalizm co daje mi dużo satysfakcji.

DOŚWIADCZENIE NA CAŁE ŻYCIE
Wiedzę, którą zdobyłem podczas pracy w Ikarii wciąż wykorzystuję nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym.

Michał

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT, były pracownik, rok w Ikarii

Pracowałem w Ikarii dokładnie przez rok i był to jeden z najlepszych okresów w moim życiu zawodowym, wiele się nauczyłem i poznałem świetnych ludzi, z którymi pomimo upływu lat wciąż mam bardzo dobry kontakt. Wiedzę, którą zdobyłem podczas pracy w Ikarii wciąż wykorzystuję nie tylko w życiu zawodowym ale również prywatnym.

Oprogramowanie:

Hardware:

Usługi:

Klienci:

Wsparcie:

Kariera:

Kontakt:

Inne:

Facebook Ikaria Ankieta