Kariera

Testimonial
Michał Łodziński
Michał Łodziński


Uczciwość. Zaufanie. Bezpieczeństwo
. To najprostsza recepta na sukces . A ja lubię proste rozwiązania.

Bezpieczny pracodawca

Ikaria to bezpieczny pracodawca, miejsce gdzie ludzie się szanują, niezależnie od stanowiska. Za szacunkiem idzie świadomość, że każdy z nas jest inny i potrzebuje trochę swobody w realizacji powierzonych zadań. Nie brak więc miejsca na indywidualizm, czy kreatywne podejście. Wszystko w ramach prostych i przejrzystych zasad.
Bezpieczeństwo to również poczucie, że wspólnie osiągamy ważne cele. Rozwój firmy możliwy jest tylko dzięki rozwojowi pracowników, ich doświadczenia, wiedzy oraz umiejętności. Rozwijając firmę, każdy z nas ma świadomość, że buduje również swoją własną przyszłość.

Podzielasz naszą filozofię?

Dołączając do Ikarii masz szansę zostać członkiem zgranego i dobrze zarządzanego zespołu profesjonalistów z pozytywnym podejściem do życia. Łączy nas wspólna pasja i zaangażowanie. Dbamy o to, by każdy dzień w pracy był okazją do nauki czegoś nowego. W branży IT Security to my wyznaczamy standardy i zawsze jesteśmy o krok do przodu.

Aktualne oferty pracy:

Misja: Bezpieczny biznes

Misja firmy to bezpieczny biznes. Realizujemy ją w oparciu o pięć podstawowych wartości:

Wiedza i doświadczenie

Profesjonalizm to nie tylko wartość jaką otrzymują od nas klienci. To też przede wszystkim wartość, jaką zdobywają nasi pracownicy. Dobrze być profesjonalistą. Wiedza i doświadczenie pozostają na zawsze, niezależnie od miejsca pracy. A my konsekwentnie dbamy o kompetencje naszych pracowników.

Jasne zasady i uczciwość

Zarówno w naszym zespole jak i na zewnątrz gramy fair. Mamy jasne zasady współpracy. Dzięki temu pracujemy w dobrej i zdrowej atmosferze. W efekcie też z łatwością zdobywamy zaufanie klientów.

Strategia WIN-WIN

Z zasady stosujemy rozwiązania korzystne dla obu stron. Wewnątrz i na zewnątrz firmy. Wychodzimy z założenia, że zawsze można dojść do porozumienia, a wszelkie problemy są do rozwiązania.

Długotrwałe i pozytywne relacje z ludźmi

Biznes traktujemy jako szansę na spotkanie z człowiekiem. Realizujemy cele biznesowe, ale nigdy nie tracimy z oczu wartości, jaką jest człowiek. My nie wierzymy – my wiemy, że pracę można połączyć z przyjemnością.

Najwyższa jakość obsługi

Bezkompromisowo dbamy o najwyższy standard usług i najwyższą jakość produktów. Bezpieczeństwo klientów jest naszym priorytetem, podobnie jak ich zadowolenie ze współpracy z nami.
Opinie naszych pracowników

Praktyki i staże

Jesteś zdolny, ale nie masz doświadczenia? Jesteś ponadprzeciętnie ambitny? Chciałbyś wykorzystać swoje pomysły, ale nie wiesz jak?

Aktualne oferty pracy:

Przyjdź na praktyki i pokaż co potrafisz. Lubimy odkrywać talenty.

Praktyki to najlepsza droga do zdobycia pracy. Dla nas to również doskonały sposób na odkrywanie młodych talentów i wartościowych ludzi. Dlatego prowadzimy całoroczny program praktyk studenckich.

Dołączając do naszej firmy natychmiast zostaniesz pełnoprawnym członkiem zespołu. Weźmiesz udział w realnych działaniach firmy i otrzymasz szansę sprawdzenia się w samodzielnych projektach. Dostaniesz od nas wsparcie w postaci wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów. Otrzymasz też innowacyjne narzędzia do pracy. Poznasz niezwykłych ludzi i zobaczysz, jak pracuje się z pasją.

Długość praktyk: Od 80 do 150 godzin - zależy jedynie od Twoich chęci i zaangażowania.
Zakres pracy: Ustalany indywidualnie i zależy od Twoich talentów.
Po zakończeniu praktyk: Otrzymasz opinię z opisem umiejętności jakie u nas nabyłeś i odejdziesz z nowym istotnym doświadczeniem. Albo zostaniesz w Ikarii na płatnym stażu w indywidualnie ustalonym wymiarze czasu. A jeżeli będziesz naprawdę zdolny i uczciwy, dostaniesz pracę.
Nie czekaj. Zacznij pracować nad swoją karierą już dziś.
Wyślij swoje zgłoszenie na praktyki@ikaria.pl