Szkolenia

Szkolenie pozwala zdobyć umiejętności potrzebne do samodzielnej administracji urządzeniami FortiGate. Podczas kursu będą poruszane tematy najczęściej spotykanych zagrożeń oraz podstaw tworzenia i zarządzania politykami bezpieczeństwa. Spotkania odbywają się w małych grupach i prowadzone są przez certyfikowanych inżynierów Fortinet.
więcej
Celem szkolenia jest ochrona firmy przed złośliwym oprogramowaniem typu Crytolocker, Peti, WannaCrypt, poprzez uświadomienie nietechnicznych pracowników o zagrożeniach teleinformatycznych.
więcej
Szkolenie Ikaria ESET Certified Administrator to najważniejsze informacje o oprogramowaniu ESET przekazane w przystępny sposób. Na spotkaniu zdobędziesz praktyczną wiedzę dotyczącą oprogramowania ESET niezbędną do skutecznego i profesjonalnego zarządzania aplikacją w firmie.
więcej

Czy wiesz, że...

Administratorzy, którzy biorą udział w szkoleniach mają ponad 30% mniej problemów ze swoim oprogramowaniem? Poprawnie wdrożony system i przekazana wiedza oszczędza im kilkanaście godzin pracy rocznie. Szkolenia Ikaria to najlepszy sposób na maksymalne wykorzystanie możliwości programu antywirusowego.
Mniej problemów to mniej obowiązków!

Zgłoś się
już dziś

Wypełnij formularz