Nowa strona utmlab.com

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych inżynierów, udało nam się stworzyć stronę skupiającą całą najważniejszą wiedzę na temat technologii UTM.

Na stronie znaleźć można informacje opracowane przez naszych specjalistów na temat technologii każdego z czołowych producentów UTM (m.in. Fortinet, Stormshield, Sophos, Barracuda Palo Alto, WatchGuard i więcej).

Inżynierowie spisali porady jak dobrać najlepszy sprzęt, na co zwrócić uwagę przy jego wyborze, najczęstsze problemy przy zakupie i opis testów. Nasza strona oferuje też materiały przydatne przy zakupie nowej technologii – tabelkę z porównaniem UTM, gotowy formularz zamówienia UTM, specyfikacje produktów oraz arkusz doboru UTM, który po wypełnieniu daje gotowy dokument, który możemy wysłać swojemu dostawcy lub wykorzystać przy rozmowie z handlowcem.

Na stronie można znaleźć artykuły na tematy takie jak: ,,Jak dobrać UTM – 5 kroków administratora sieci”, „Porównanie technologii UTM”, „6 najczęstszych problemów przy zakupie UTM i jak ich uniknąć” czy „Gdzie kupić UTM by uniknąć problemów z wdrożeniem”.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.utmlab.com