Największa oferta antywirusów w Internecie

Bazując na naszym doświadczeniu w sektorze B2B stworzyliśmy sklep internetowy Lepiej-sie-zabezpiecz.pl. Jest to największy sklep z antywirusami w Polsce!

Użytkownicy domowi mogą teraz znaleźć rozwiązanie najlepiej dopasowane do swoich potrzeb w bardzo dobrych cenach. Co jest największym atutem naszego sklepu? Szybkość realizacji zamówień oraz zaplecze w postaci doświadczonych specjalistów pracujących dla klientów biznesowych.

Doskonale rozumiemy potrzeby i rozterki użytkowników domowych. Ich dane są równie cenne jak dane wielkich korporacji.

83% polskich rodzin z dziećmi posiada dostęp do Internetu. Czy rodziny te są zatem dobrze chronione przed zagrożeniami, które niesie ze sobą korzystanie z sieci? Wg badań GUS ponad połowa Polaków ma świadomość zagrożenia wirusami, ale nie korzysta z zabezpieczeń w postaci programów antywirusowych.

W dzisiejszych czasach internauci nastawieni są w dużej mierze na niebezpieczeństwa wynikające z prezentowania im niechcianych treści wbrew ich woli (w szczególności dotyczy to dzieci) oraz niebezpieczeństwa związane z kradzieżą danych. Fałszywe linki, wiadomości na portalach społecznościowych rozsyłane do znajomych bez wiedzy użytkowników to nierzadko próby przejęcia kontroli nad profilami internautów. Znane są również przypadki wykradania prywatnych zdjęć w celu publikacji ich na różnych portalach.

Zabezpieczeniem przed tego rodzaju zagrożeniami są programy klasy Internet Security, które chronią tożsamość użytkowników w sieci, dbają o bezpieczeństwo transakcji internetowych i bankowych oraz wyposażone są w funkcje ochrony rodzicielskiej.

Wg ekspertów sklepu internetowego lepiej-się-zabezpiecz.pl, największą popularnością cieszą się rozwiązania umożliwiające regulowanie połączeń, jakie wykonuje komputer w sieci, ograniczenie dostępu do treści dla nieletnich, oraz te chroniące transakcje bankowe i zakupy w sklepach internetowych.